vas_avatar.jpg
vasilyproc  11.01.2018 14:15:36

Любителі спорту через петицію закликали МОК скасувати Зимову Олімпіаду

GVX6JRX.jpg

На відміну від чиновників Міжнародного олімпійського комітету і спортивних федерацій, які практично не реагують на потенційну ядерну загрозу з боку Північної Кореї, група громадян вирішила взяти ініціативу в свої руки і склала петицію на адресу МОК з вимогою перенести з Південної Кореї або скасувати XXIII Зимові Олімпійські ігри. Автори впевнені в тому, що ситуація на Корейському півострові в будь-який момент може вийти з-під контролю і вилитися в справжню війну, заручниками якої мимоволі стануть тисячі спортсменів і глядачів.

Нижче наведено повний текст петиції:

До відкриття XXIII Зимових Олімпійських ігор в Пхенчханi залишилося менше двох місяців, але до сих пір спортсмени і глядачі не отримали гарантій безпеки, що викликає глибоку заклопотаність у зв'язку зі стрімко погіршується обстановкою на Корейському півострові.

Протягом цього року США і Південна Корея неодноразово проводили спільні навчання, наймасштабніші з яких із застосуванням авіації і бомбардувальників-невидимок пройшли на початку грудня. Крім цього США готуються провести військову операцію з метою знищити ядерну програму Північної Кореї. Сама ж Північна Корея назвала недавні санкції ООН "актом війни". Напруга наростає, проте той факт, що Китай почав готуватися до масштабної кризи з біженцями і готовий мобілізувати війська свідчить про те, що війна з Північною Кореєю неминуча і велика ймовірність, що Олімпійські ігри і всі присутні там стануть її жертвами.

У зв'язку з цими фактами і очевидністю війни на Корейському півострові, Міжнародному олімпійському комітету необхідно прийняти вольове рішення про перенесення XXIII Зимових Олімпійських ігор з Південної Кореї в безпечне місце, або подумати про їх повне скасування. В даному випадку мова йде про життя багатьох тисяч не тільки спортсменів, а й іноземних гостей. На першому місці має стояти питання безпеки, а не іміджевих втрат МОК і Південної Кореї. Саме з цієї причини необхідно підтримати дану петицію і змусити організаторів ігор відмовитися від цієї смертоубійственной олімпійської авантюри.

У петиції вірно підмічено, що МОК і Південна Корея зараз більше думають про свій імідж, ніж про збереження життів багатьох тисяч гостей Олімпіади. У будь-якому випадку, якщо спортсмени опиняться в полоні війни, авторитет спортивних чиновників і організаторів, які запросили олімпійців і туристів в "гарячу точку", постраждає не менше, ніж в разі скасування змагань. Терміни ще дозволяють перенести Олімпіаду в будь-яку точку планети, і витрати на це точно не зрівняються з можливими ризиками.

Безумовно, дана петиція дуже своєчасна і актуальна, і чим більше підписів вдасться зібрати, тим більша ймовірність, що МОК обговорить цю пропозицію і публічно відреагує на думку мільйонів шанувальників спорту, небайдужих ні до здоров'я олімпійців, ні до майбутнього олімпійського руху, який мав би заплямувати себе "смертоубійственной авантюрою" в Пхенчхані.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Метки

Календарь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua